poloha
Zľavy z:
Všetky mestá
VŠETKY zľavy slovenského internetu
na jednom mieste!
Buďte stále informovaní o najnovších zľavách. Stačí zadať váš e-mail a vybrať si z ponúkaných kategórií.
Zdielajte zaujímavú ponuku Vašim známym pomocou sociálnych sieti alebo e-mailom.
Vyselektuj si pre teba zaujímavé zľavy na jednu kopu, do okienka "Vaše obľúbené". Slúži pre prehľadnejšie prezeranie a porovnávanie vybraných zliav.
Všetky zľavy
Všetko
tovar
Tovar
služby
Služby
krása
Krása
pobyt
Pobyt
zábava
Zábava
gastro
Gastro
relax
Relax
šport
šport
ostatné
Ostatné
Zaklikni si jednu alebo viacero možností z ponúkaných kategórii podľa Vašej potreby.

Ako zľavy fungujú

Primárnym cieľom hromadného nakupovania z pohľadu obchodníkov je získať nového, stáleho zákazníka. Naopak, pre zákazníka, resp. kupujúceho je najväčším lákadlom pre nákup cez zľavové stránky hlavne výška zľavy, ktorá sa vo veľa prípadoch hýbe až vo výške 75 - 90 %. Akcie sú vždy časovo a veľakrát i kapacitne limitované. Môžete si kúpiť kupóny s rôznou výškou zľavy do reštaurácií, na relax, masáže, wellness, krásu, zábavu, módu, rôzny tovar, pobyty v penziónoch a hoteloch doma i v zahraničí, šport, adrenalínové zážitky atď....

Ako už bolo spomenuté, akcia je VŽDY časovo limitovaná (jeden a viac dní) a môže byť limitovaná i kapacitne, t.z. určitým vymedzeným počtom kupónov. Akcia skončí buď uplynutím dní, alebo po vypredaní všetkých kupónov - podľa toho, čo nastane skôr. Netreba preto váhať!

Ako na to? Jednoducho!

  • 1. Vyberte si pre Vás zaujímavú zľavu a kliknutím na ikonku "ku zľave" zobrazíte podrobnejšie informácie o danej ponuke
  • 2. Ak si chcete ponúkanú zľavu zakúpiť, kliknite na ikonku "Kúpiť" a postupujte ďalej krok za krokom podľa uvedených inštrukcií
  • 3. Po zaplatení Vám príde e-mailom kupón, ktorý stačí vytlačiť (každý kupón má jedinečné označenie)
  • 4. Zľavu využijete po predložení vytlačeného kupónu u jej poskytovateľa (ak ide o produkt, ktorý Vám bude doručený poštou alebo kuriérom, stačí poskytovateľovi predložiť kupón formou zaslania e-mailu, v ktorom bude uvedené číslo kupónu)

Často kladené otázky:

je cena umelo navýšená, resp. nepremieta sa nízka cena do kvality produktu?

Alfou a omegou pre obchodníkov pri propagovaní svojho podnikania formou hromadného nakupovania je získať nových a stálych zákazníkov. Navýšením ceny by spoločnosť išla sama proti sebe, nakoľko nie je žiadny problém si cenník overiť. Ak by sa spoločnosť uberala cestou "znížim cenu, znížim kvalitu", výsledok by bol opäť rovnaký = ak by zákazník nebol spokojný, už sa nevráti a navyše obchodník musí rátať aj so zlou reklamou. Spoločnosť, resp. firma alebo podnikateľ, by tak akciou nezískala vôbec nič.

Ako je to s bezpečnosťou a ochranou zľavového kupónu pred zneužitím?

Zákazník po zakúpení akcie, resp. zľavy dostáva zľavový kupón na e-mail, ktorý si sám zadá. Každý kupón je jedinečný, s originálnym identifikačným číslom, ktoré si po predložení zákazníkom kontroluje samotný poskytovateľ zľavy. Nie je teda možné falšovanie zľavových kupónov.

Výhody?

Hromadné nakupovanie formou zľavových kupónov prináša kupujúcemu hneď niekoľko zaručených výhod. Tou najlákavejšou pre kupujúceho je dozaista nákup reálneho produktu/služby za zlomok ceny. Kupujúci tak môže za veľmi nízku cenu otestovať využívané produkty/služby od novej spoločnosti, ktorú dovtedy nepoznal, prípadne skúsiť nové produkty/služby, ktoré dovtedy nevyužíval, Poskytovateľ zľavy tak získava bez väčšej námahy a vysokých nákladov na reklamu ďalších nových zákazníkov a zároveň propaguje svoje služby tak povediac "v praxi". Navyše okrem kupujúcich vidí akciu zväčša aj niekoľko tisíc ďalších potenciálnych zákazníkov. Výhody sú teda značné na oboch stranách obchodu.

Prečo zľavové kupóny predávajú zľavové stránky?

Systému hromadného nakupovania formou predaja zľavových kupónov je založený v prvom rade na tom, že sa o akcii dozvie veľké množstvo ľudí. Pointou je osloviť najmä tých, ktorých obchodník (resp. poskytovateľ zľavy) nevie osloviť iným spôsobom. Úlohou zľavových stránok je každú akciu intenzívne spropagovať. Okrem toho majú naprogramovaný systém potrebný na manažovanie platieb, generovanie kupónov, ako aj samotný spôsobu zverejnenia akcií. Zľavové stránky teda vystupujú ako sprostredkovateľ predaja kupónov.

Avšak trh zľavových stránok začína byť presýtení, ich prehliadanie stráca na efektivite a tu prichádza rad na Zlavypokope.sk s úlohou zoskupovať tieto stránky na jednom spoločnom mieste (web stránke).www.Zlavypokope.sk každú hodinu prehľadajú všetky zľavy z celého Slovenska a tie zverejňujú ako aktuálne ponuky v podobe zliav z množstva zľavových stránok. Jednoducho, ľahko a prehľadne tak nájdete tie najvýhodnejšie zľavy pokope - "na jednom mieste, pod jednou strechou". Kupujúci tak nemusí prehliadať veľké množstvo zľavových stránok jednotlivo, stačí ak navštívi www.zlavypokope.sk.

Systém hromadného nakupovania vznikol v roku 2004 v USA ale až v roku 2008 sa dostal do povedomia. Na Slovensku sa prvé kupóny začali predávať koncom roku 2010. Za ten čas využilo výhody hromadného nakupovania už tisíce spokojných slovenských zákazníkov. Tak neváhajte a pridajte sa k tým tisícom spokojných nakupujúcim, ktorí nemrhajú svojím časom, nakupujú v pohodlí domova a užívajú si život plnými dúškami za primeranú cenu!!!

Sme veľmi radi, že využívate naše služby a ostávate nám i naďalej verný.

Team portálu Zľavypokope.sk Vám, želá veľa zaujímavých a výhodných zliav.

Odobrať zľavu zo zoznamu.
Všetky pre teba zaujímavé zľavy pokope na jednom mieste.
Vyselektuj si konkrétne zľavy z množstva ponúk do prehľadného zoznamu.
Pridávanie zliav do zoznamu pomocou funkcie: +pridať medzi obľúbené.